SKLEP MEDYCZNY WROCŁAW SKLEP ORTOPEDYCZNY WROCŁAW ORTMEDICA


Idź do treści

poduszki

Rehabilitacja

Poduszka Valde Vila B4

Poduszka Vila B4 jest najbardziej nowoczesną i komfortową poduszką Valde. Posiada wyprofilowanie pod szyję oraz otwór dekompresyjno - wentylacyjny.
Jest idealna dla osób, które często zmieniają pozycję podczas snu. Jej właściwości, dopracowane w najmniejszych szczegółach pozwalają na miły, regenerujący siły i zmęczenie mięśni odcinka szyjnego kręgosłupa odpoczynek. Dzięki poduszce Vila nareszcie zaznasz spokoju i wygody podczas snu. Łukowaty kształt poduszki pozwala na schowanie ramienia i barku poprawiając tym samym pozycję śpiącego.
Vila występuje w trzech stopniach twardości (miękka, średnia, twarda), co umożliwia wybór poduszki w zależności od potrzeb użytkownika. Poduszka ta występuje również w wersji standardowej. Poduszka Vila dostępna jest w dwóch rozmiarach; Large oraz Medium. Rozmiar Medium zaprojektowany został z myślą o wszystkich, mających drobną posturę ciała.
Poduszka Vila B4 zapewniając wygodę realizuje program snu leczniczego przynosząc ulgę w stanach napięcia i bólu głowy, zesztywnieniu ramion i szyi. Minimalizuje chrapanie. Idealna do rehabilitacji szyjnego odcinka kręgosłupa.

Poduszka Valde Bekvämlighet B2

Jest poduszką o bardzo łagodnym wybrzuszeniu.
Posiada trzy stopnie twardości.
Zapewnia wygodę podczas snu i przynosi ulgę w stanach napięcia mięśni szyjnych, karku i bólach głowy.
Wybór twardości poduszki zależy od wagi i postury ciała.
Jeśli lekarz ortopeda nie zaleci inaczej, należy stosować poduszkę o średniej twardości.
Bekvämlighet B2 jest poduszką stosunkowo niską i długą, dlatego polecamy ją osobom w młodym wieku.

Poduszka Valde Hälsa B8

Poduszka Hälsa B8 posiada klasyczny kształt. Jest poduszką bardzo wygodną i cieszącą się dużym powodzeniem. Minimalizuje chrapanie, zapewnia wygodę podczas snu i przynosi ulgę w stanach napięcia i bólu głowy, zesztywnienia ramion, szyi, karku. Idealna do rehabilitacji kręgosłupa szyjnego i zespołu barkowego.
Występuje w trzech stopniach twardości - miękka, średnia oraz twarda. Wybór twardości poduszki zależy od wagi i postury ciała. Jeśli lekarz ortopeda nie zaleci inaczej, należy stosować poduszkę o średniej twardości.
Hälsa B8 jest poduszką stosunkowo dużą i długą, dlatego polecamy ją osobom w średnim i dojrzałym wieku.

Poduszka Valde Hälsa B8d dla dzieci

Bardzo ważne jest, aby dbać o kręgosłup od najmłodszych lat, zwłaszcza w okresie przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Poduszka ortopedyczna Barnkudde Lekskola B8d jest poduszką ortopedyczną zaprojektowaną specjalnie dla dzieci, aby wspomagać rehabilitację kręgosłupa i dbać o jego prawidłowy rozwój.
Do poduszek dziecięcych marka Valde poleca poszewki z serii Animals w kształcie zwierzątek: krokodylka, liska, pieska, misia, żyrafki, biedronki, konika - pięknych, żywych kolorach.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego