ul. Powstańców Śl. 122, Wrocław

Sklep medyczny "ORTMEDICA"

ORTMEDICA

sklep medyczny, ortopedyczny, rehabilitacyjny
Sklep medyczny, ortopedyczny, rehabilitacyjny
Przejdź do treści
PLIKI            INFORMACJE            OFERTA            DOBÓR SPRZĘTU            KONTAKT
ZAOPATRZENIE ODCINKA SZYJNEGO KRĘGOSŁUPA
KOŁNIERZ SCHANTZA
Kołnierz Schantza ma zastosowanie szczególnie w ograniczeniu ruchomości kręgosłupa szyjnego, odciążeniu, po niewielkich urazach i przeciążeniach, w chorobie zwyrodnieniowej, artrozach, doleczaniu skręceń i złamań, w nerwobólach szyi i ramion. Przydatny jest także jako zaopatrzenie natychmiastowe (przypadki nagłe).
KOŁNIERZ FLORYDA
Kołnierz półsztywny Florida umożliwia odciążenie i unieruchomienie odcinka szyjnego kręgosłupa. Może być stosowany po urazie, w chorobie zwyrodnieniowej, dyskopatii, innych zespołach bólowych.zwyrodnieniowej, artrozach, doleczaniu skręceń i złamań, w nerwobólach szyi i ramion. Przydatny jest także jako zaopatrzenie natychmiastowe (przypadki nagłe).
KOŁNIERZ PHILADELPHIA
Kołnierz sztywny typu Philadelphia umożliwia unieruchomienie szyjnego odcinka kręgosłupa, odciążenie dla elementów stawowych, stabilizacje, pomoc w rehabilitacji, w stanach pooperacyjnych. Możliwość rozbudowy do ortezy półgorsetowej szyjno-piersiowej lub szyjno-czaszkowej (potrzeba dokupienia dodatkowych elementów).
ORTEZA TYPU HALO
Element typu Halo (opaska czołowa) w połączeniu z kołnierzem sztywnym tworzący ortezę szyjno-czaszkową (zwiększa siłę stabilizacji czaszkowej) a dodatkowo z elementem piersiowym tworzy ortezę czaszkowo-szyjno-piersiową.

ul. Powstańców Śląskich 122, Wrocław, tel. 71 367 00 48, kom. 602388868, sklep@ortmedica.pl

ul. Powstańców Śl. 122, 53-333 Wrocław

tel. 71 367 00 48

ul. Powstańców Śląskich 122, Wrocław, tel. 71 367 00 48, kom. 602388868, sklep@ortmedica.pl

ul. Powstańców Śl. 122, Wrocław ; tel. 71 367 00 48
Wróć do spisu treści