ul. Powstańców Śl. 122, Wrocław

Sklep medyczny "ORTMEDICA"

ORTMEDICA

sklep medyczny, ortopedyczny, rehabilitacyjny
Sklep medyczny, ortopedyczny, rehabilitacyjny
+48 71 367 00 48
Przejdź do treści
KOLANO

NADGARSTEK

Rurka trachesostomijna Shiley

Rurki tracheostomijne Shiley firmy Covidien
Na zamówienie.
W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt mailowy lub poprzez formularz na dole strony.
Firma Covidien od lat jest wiodącym producentem rurek tracheostomijnych na rynku. Rurki Shiley™ produkowane są już ponad 30 lat.
Firma zapatrując się na potrzeby pacjenta stworzyła rurki, które spełniają wszelkie surowe normy międzynarodowe. W efekcie tych prac powstał produkt wysokiej jakości, który z powodzeniem stosowany jest w szpitalach oraz opiece domowej.
Dzięki specjalnym procesom produkcji kaniula wewnętrzna oraz zewnętrzna idealnie do siebie pasują, dzięki czemu zapobiega się wyciąganiu wydzieliny spomiędzy kaniuli wewnętrznej i zewnętrznej, a także wrastaniu tkanki w koniec rurki.
Wszystkie rurki tracheostomijne Shiley™ dla pacjentów noworodkowych i pediatrycznych posiadają wgłębiony obszar za łącznikiem dla zapewniania większego komfortu:
  1. Rurki Shiley™ z oznaczeniem rozpoczynającym się na literę N (NEF, NCF) charakteryzują się kołnierzem o zmniejszonym kącie i są przeznaczone dla pacjentów noworodkowych.
  2. Rurki Shiley™ z oznaczeniem rozpoczynającym się na literę P (PEF, PCF, PELF oraz PLCF) charakteryzują się kołnierzem o zwiększonym kącie i są przeznaczone dla pacjentów pediatrycznych.
  3. Wyroby Shiley™ oznaczone literą C posiadają niskoprofilowy, niskociśnieniowy mankiet TaperGuard .
  4. Wyroby Shiley™ oznaczone literą L posiadają dłuższe kaniule.
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


Wróć do spisu treści