ul. Powstańców Śl. 122, Wrocław

Sklep medyczny "ORTMEDICA"

ORTMEDICA

sklep medyczny, ortopedyczny, rehabilitacyjny
Sklep medyczny, ortopedyczny, rehabilitacyjny
Przejdź do treści
KOLANO

NADGARSTEK

Rurka trachesostomijna Shiley

Rurki tracheostomijne Shiley firmy Covidien
Na zamówienie.
W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt mailowy lub poprzez formularz na dole strony.
Firma Covidien od lat jest wiodącym producentem rurek tracheostomijnych na rynku. Rurki Shiley™ produkowane są już ponad 30 lat.
Firma zapatrując się na potrzeby pacjenta stworzyła rurki, które spełniają wszelkie surowe normy międzynarodowe. W efekcie tych prac powstał produkt wysokiej jakości, który z powodzeniem stosowany jest w szpitalach oraz opiece domowej.
Dzięki specjalnym procesom produkcji kaniula wewnętrzna oraz zewnętrzna idealnie do siebie pasują, dzięki czemu zapobiega się wyciąganiu wydzieliny spomiędzy kaniuli wewnętrznej i zewnętrznej, a także wrastaniu tkanki w koniec rurki.
Wszystkie rurki tracheostomijne Shiley™ dla pacjentów noworodkowych i pediatrycznych posiadają wgłębiony obszar za łącznikiem dla zapewniania większego komfortu:
  1. Rurki Shiley™ z oznaczeniem rozpoczynającym się na literę N (NEF, NCF) charakteryzują się kołnierzem o zmniejszonym kącie i są przeznaczone dla pacjentów noworodkowych.
  2. Rurki Shiley™ z oznaczeniem rozpoczynającym się na literę P (PEF, PCF, PELF oraz PLCF) charakteryzują się kołnierzem o zwiększonym kącie i są przeznaczone dla pacjentów pediatrycznych.
  3. Wyroby Shiley™ oznaczone literą C posiadają niskoprofilowy, niskociśnieniowy mankiet TaperGuard .
  4. Wyroby Shiley™ oznaczone literą L posiadają dłuższe kaniule.
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


Wróć do spisu treści