ul. Powstańców Śl. 122, Wrocław

Sklep medyczny "ORTMEDICA"

ORTMEDICA

sklep medyczny, ortopedyczny, rehabilitacyjny
Sklep medyczny, ortopedyczny, rehabilitacyjny
+48 71 367 00 48
Przejdź do treści
KOLANO

NADGARSTEK
Tena Pants ProSkin majtki dla dorosłych
Tena Pants ProSkin Normal majtki dla dorosłych
     Majtki chłonne TENA Pants ProSkin to produkty chłonne zalecane do codziennego stosowania na noc w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu (poziom chłonności 7,5/8). Zaprojektowane z myślą o potrzebach osób z NTM w nocy. Dzięki nowym rozwiązaniom, chłonność w tylnej części wkładu została zwiększona, przez co skóra jest bardziej sucha i lepiej chroniona podczas snu. Zkładane jak zwykła bielizna TENA Pants ProSkin przeznaczone są dla osób chodzących, poruszających się choćby po domu. Produkty TENA Pants ProSkin zapewniają Potrójną Ochornę przed przeciekaniem, długotrwałą suchość i miękkość, wspierając zdrowie skóry. System Lie Down Protection użyty w ich produkcji zapewnia lepszą ochronę przed przeciekaniem nocą. Specjalne, w pełni oddychające materiały, z których wykonany jest produkt, zapewniają komfort i wspierają zdrowie skóry.  Produkty TENA Pants ProSkin Super Night zostały przebadane i otrzymały akredytację Skin Health Alliance - wiodącej, niezależnej instutycji zrzeszającej ekspertów zajmujących się zdrowiem skóry. Otrzymanie akredytacji Skin Health Alliance wymaga spełnienia szeregu rygorystycznych wymagań dotyczących wpływu produktu na zdrowie skóry. Akredytacja Skin Health Alliance daje pewność, że produkty TENA Pants ProSkin są przyjazne dla skóry. Produkty TENA Pants ProSkin dostępne są w różnych rozmiarach i poziomach chłonności, również w refundacji. TENA Pants ProSkin to majtki chłonne, które w przypadku wycieku moczu chłoną mocz do wnętrza wkładu chłonnego oraz utrzymują go w jego wnętrzu dzięki specjalnemu superabsorbentowi. Jednocześnie zabezpieczają przed wydostaniem się nieprzyjemnego zapachu na zewnątrz. Dla osób chodzących, poruszajacych się choćby po domu, ze średnim lub ciężkim nietrzymaniem moczu.
  • Produkty TENA Pants ProSkin zostały przebadane i otrzymały akredytację Skin Health Alliance - wiodącej, niezależnej instytucji zrzeszającej ekspertów zajmujących się zdrowiem skóry.
  • TENA Pants ProSkin są zakładane jak zwykła bielizna
  • Produkty TENA Pants ProSkin zapewniają Potrójną Ochronę przed przeciekaniem, długotrwałą suchość i miękkość, wspierając zdrowie skóry.
  • Technologia FeelDry AdvancedTM użyta w ich produkcji zapewnia szybsze wchłanianie moczu i zamknięcie go z dala od skóry.
  • Specjalne, w pełni oddychające materiały, z których wykonany jest produkt, zapewniają komfort i wspierają zdrowie skóry
Tena Slip ProSkin Plus
Tena Slip ProSkin Super
Tena Slip Proskin Maxi
Tena Slip Proskin Maxi
Rozmiary i dostępności
TENA PANTS PROSKIN NORMAL
5,5 KROPLI
TENA PANTS PROSKIN
PLUS
6 KROPLI
TENA PANTS PROSKIN
SUPER
7 KROPLI
TENA PANTS PROSKIN
SUPER NIGHT
7,5 KROPLI
ROZMIAR
OBWÓD MIN
OBWÓD MAX
(w cm)
S
65
85
M
80
110
L
100
135XL
120
160
Tena Pants Proskin kluczowe cechy
Jak zmieniać TENA Pant ProSkin
Tena Pants Proskin film instruktażowy
Tena Neutralizator zapachu
Stale i natychmiast neutralizuje nieprzyjemne zapachy.
Tena to akredytacja Skin Health Alliance
Skin Health Alliance akredytuje wszystkie produkty TENA ProSkin, dzięki czemu można mieć zawsze pewność, że są one przyjazne dla skóry. Akredytacja niezależnych dermatologów daje pewność, że produkty zostały skrupulatnie sprawdzone i przebadane dermatologicznie.
Tena to FeelDry Advanced™
Górna warstwa oraz warstwa rozprowadzająca wchłaniają płyn, utrzymując skórę w suchości.
Tena to oddychające materiały
Oddychający materiał przypominający tkaninę pozwala na swobodną cyrkulację powietrza, zapewniając zdrowie skóry i komfort.
Tena to potrójna ochrona dla zdrowej skóry
Potrójna ochrona, zapewniająca uczucie suchości, miękkości oraz zabezpieczenie przed przeciekaniem, pomaga zachować naturalnie zdrową skórę.
Tena to przebadane dermatologicznie
Produkty TENA ProSkin zostały przebadane dermatologicznie, a ich skuteczność oraz łagodność dla skóry została poparta badaniami.
Podmiot dostarczający reklamę: Artykuły Medyczne Klaudia Widawska
ul. Powstańców Śląskich 122, 53-333 Wrocław
sklep@ortmedica.pl
Producent: ESSITY HYGIENE AND HEALTH AB
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Wróć do spisu treści